איך איך בונים חנות וירטואלית בחינם

אז היית צריך לשלם הרבה כסף כדי לבנות חנות מקוונת כדי לגרום למפתח אתרים לבנות אותה עבורך. גם אם היה לך רקע טכני והיית מוכן לשלם למישהו שיעשה את זה, לא יכולת באמת לנסות ליצור אותו מאפס. אך עם כניסתם של בוני חנויות מקוונות, יש עולם חדש לגמרי של פתרונות פיתוח אתרים בחינם ובקוד פתוח. אם אתה רק חדש ללא ניסיון בפיתוח אתרים, קל ליצור חנות מקוונת, ואינך זקוק לכישורי פיתוח אתרים מתקדמים כדי לבנות חנות מקוונת מאפס עם פתרון קוד פתוח.

גם אם אתה יודע לתכנת, החנות המקוונת שלך יכולה להיות מתוכננת על ידי אנשי מקצוע, ומכיוון שאתרים מתאימים בעיקר לכולם, בניית אתר מהירה ויעילה מאוד. אני גם מציע לך לבקר ברשימת היוצרים הטובים ביותר של אתרי מסחר אלקטרוני כדי לפתוח חנויות מקוונות רווחיות. עקוב אחרינו בפייסבוק, טוויטר, פינטרסט, גוגל + ואתרי מדיה חברתית אחרים כדי ללמוד כמה מהר אתה יכול להקים אתר מסחר אלקטרוני מאפס.

מערכות לבניית חנות אינטרנטית בחינם

בניית החנות שלך על פלטפורמת מסחר אלקטרוני כמו Sellfy היא הדרך המהירה והמשתלמת ביותר למכור את המוצרים שלך באופן מקוון. קח את הזמן להתנסות וליצור עיצוב ייחודי באמת של חנויות מקוונות שבולט בקהל, במיוחד כנגד מתחרים נישתיים. כאשר אתה מוכן להתחיל בהקמת החנות המקוונת של Free Square, צור חשבון Square ללא תשלום ופעל לפי ההוראות. Shopify ו- Wix מאפשרים לך גם ליצור אתר מסחר אלקטרוני בחינם, אך עליך לשדרג לתוכנית בתשלום לפני שתתחיל למכור ללקוחותיך. ברגע שתהיה מוכן להתחיל למכור לציבור, תזדקק לתוכנית תשלום כדי להירשם אליו, וברגע שאתה נכלל באפליקציית Wix Stores באתר שלך. אתה מקבל גישה לכל הצעות המסחר האלקטרוני שאתה צריך לפני שאתה מוכר, בתוספת לכל התכונות החינמיות שאתה צריך, כגון היכולת לשלם עבור תוכניות, כך שאתה לא צריך שום דבר עד שתתחיל למכור. WIX מאפשר לי ליצור את אתר freeEcommerce שלי ותוכל גם ליצור אותו בכל פלטפורמה אחרת בלחיצה אחת בצד שמאל למעלה.

תוכלו להקים חנות מקוונת משלכם באמצעות וורדפרס בפחות מ- 30 דקות, להשתמש בתחום מותאם אישית ואני אלווה אתכם בכל שלב בתהליך. WooCommerce, Big Cartel היא פלטפורמת מסחר אלקטרוני בחינם שעליכם להיות מודעים אליה, המאפשרת לכם להתחבר למגוון רחב של קמעונאים מקוונים כמו eBay, Amazon, Google ורבים אחרים. בדומה למסחר ב- Woo, הוא חופשי וקל לשימוש, אך שימו לב שהוא מתחבר לפלטפורמות מסחר מקוונות רבות כמו Shopify, Wix, WordPress ועוד.

Shopify מעניקה לך גישה לבונה החנויות המקוון שלה, המאפשר לך לבנות את האתר שלך בדיוק כפי שאתה רוצה. זו ללא ספק הדרך המהירה ביותר לבנות חנויות מקוונות ואפילו לא צריך שם תחום.

אילו כלים צריך כדי לבנות חנות וירטואלית

אתה צריך את הכלים הנכונים כדי לגרום לחנות המקוונת שלך לעבוד, ואתה צריך לעבור לתוכנית בתשלום כדי למכור ללקוחות שלך. אם אתה רוצה ליצור אתר מסחר אלקטרוני בחינם, אתה יכול להשתמש ב- Shopify, אך תצטרך כמה תוכניות בתשלום כדי שזה יעבוד. קמעונאים שאין להם רקע קידוד צריכים לשקול להשתמש בתוכנות כגון shopify או BigCommerce כדי להקים את החנויות המקוונות שלהם. כמו Wix, תוכלו ליצור את החנות המקוונת והאטרקטיבית ביותר עבור העסק שלכם. אתה יכול לעשות את אותו הדבר עם כל אתר מסחר אלקטרוני, ואם אתה מעוניין ליצור אתר מסחר אלקטרוני בחינם, אתה בהחלט צריך לנסות להשתמש בו.

תשכחו מהעלויות של חנות פיזית מראש, ואתם חוסכים כסף רב ומאפשרים לאנשים שאינם יכולים להרשות לעצמם את דמי החנות המקוונים הרגילים להקים חנויות מקוונות משלהם. לחנויות מקוונות יש עתיד מזהיר מאוד, כך שתוכלו להיות חלק ממנו.

בניית חנות אינטרנטית לבד

קורס זה יראה לכם כיצד להקים ולתחזק חנות מקוונת משלכם מבלי לבזבז מעט כסף. מעתה ואילך תוכל להתרכז בבניית החנות המקוונת שלך מבלי לדאוג כיצד ברצונך לממן אותה. מאמר זה מנחה אותך בתהליך של בניית חנות מקוונת באמצעות WordPress ו- WooCommerce, והשגת הבוס שלך כל הזמן. אתה יכול לעצב, לעצב ולהקים כל אתר מסחר אלקטרוני שתרצה, במקום לשכור מישהו שייצור אותו בשבילך.

לסיכום

אם אתה מוכן ללכת בדרך DIY, אתה יכול להקים חנות מסחר אלקטרוני במחיר סביר תוך מספר שעות בלבד. אם עגלת קניות עם מקורות פתוחים היא יותר מדי עבור העסק הקטן שלך או שאין לך כרגע אתר מקוון משולב לעגלת הקניות שלך, תוכל לחקור בחנויות אינטרנט מתארחות בחינם. יכולות המסחר האלקטרוני של Weebly הן ברמה עולמית וככל שהחנות המקוונת שלכם תגדל היא תוכל לקחת אותן בחשבון. BigCommerce יכול גם לעזור לך לאחד עסקים נפרדים, כך שאתה כבר לא צריך לחפש יותר מפלטפורמה אחת להרחיב את החנות המקוונת שלך – צור איתנו קשר.