בכל פעם שאתה משתמש בסמארטפון המכונית שלך מחוברת לאינטרנט, או שאתה מבקר באתרים כמו פייסבוק או יוטיוב, מעקב אחר הפעילויות שלך.
אינך יכול לדעת בדיוק מדוע, אך הנתונים שלך נאספים וסביר להניח שתבצע פיקוח וניטור.
מכיוון שבכל פעם שאנחנו משתמשים בסמארטפונים שלנו,לאחר פתיחת חנות אינטרטית יש לנו גישה לאינטרנט בכל מקום ובכל מקום בו אנו זקוקים לו ואנחנו לא עוצרים לחשוב אם כניסה לרשת ציבורית היא בטוחה.

חיבור חנות לסליקה אינטרנטית

אם למישהו יש גישה למכשיר שלך, הוא יכול לראות היכן אתה נמצא, וזה לא משנה אם הדוא”ל שלך מוצפן, אם אתה משתמש במחשב משותף ציבורי או שאתה חובש שפם מזויף על שולחן העבודה שלך .
 ייתכן שיהיה עליך להשתמש במחשבים ציבוריים כדי לבדוק הודעות דוא”ל או לקנות באינטרנט, לכן השתמש ב- Tor או ב- VPN כדי לגלוש ולהישאר אנונימיים.
 אם אתה משתמש במחשבים ציבוריים משותפים, כל מי שמשתמש במחשב שלך יידע תמיד באילו אתרים ביקרת מיד לאחר הקמת אתר מכירות גם אם העוגיות נמחקות לאחר הפגישה שלך, האדם הבא שייכנס עדיין יוכל לראות את כל ההיסטוריה שלך.

מה חשוב לדעת על חברות סליקה

אתרים מסוימים מתעדים את פעילות הגלישה שלך, כגון אתרים כמו אמזון, פייסבוק ואחרים, שתוכל להיכנס אליהם גם אם אתה משתמש באינקוגניטו, למרות שהם פרטיים.

  • גוגל רשאית לאחסן ולהשתמש במידע זה בטווח הארוך כראות עיניה ועשויה להשתמש במידע כראות עיניה.
  • מוקדם יותר הקיץ הודיעה גוגל כי תבקש מפייסבוק למחוק לצמיתות את חשבונותיה.
  • אתה יכול גם לבקש למחוק את פייסבוק לצמיתות מחשבונך, אך אינך יכול להסיר את ההיסטוריה שלך מכל מכשיר או מחשב, גם אם אתה נכנס לגוגל ממקומות אחרים כמו הטלפון שלך מכיוון שהמכשיר שלך מסתנכרן.
  • Chrome אינו מאפשר לך לעקוב אחר היסטוריית הגלישה שלך, ולכן Google Chrome יאחסן גם את היסטוריית הגלישה שלך לאחר שתמחק אותה במחשב האישי שלך, ללא קשר לשאלה אם היא מגיעה מחשבון Google.

אבטחת מידע בחנות שלך

אתה יכול לבחור בכרטיס אשראי XCC (לא ברור) אם חיבור האינטרנט שלך מופרע לפרק זמן קצר, כגון לתקופה קצרה כשהוא מפסיק לעבוד. לאחר שתשלים עסקה לא מקוונת, תוכל להתחבר לרשת החברה באמצעות הטלפון, המחשב או אמצעי תקשורת אחרים. אם אתה מתקשה להגיע אליך באופן מקוון או שאין לך זמן או נטייה לבצע את הצעדים שלעיל, יתכן ויהיה לך סיכוי טוב יותר להצליח בחשבון בחברת סליקה באינטרנט (ICC). אתה יכול גם להשתמש בטכנולוגיה זו כדי לראות אם אתה יכול לעשות איתם עסקים כדי להגן על עצמך ועל הארגון שלך.

  • אם אתה מנהל IT או מנהל רשת, למידע נוסף על אופן הטיפול בבעיות חיבור ברשת שלך וכיצד עובד ICC.
חברת סליקה אינטרנטית

קניה בטוחה ותעודת SSL

אם אתה מסתמך על WiFi לעבוד או לתקשר עם מישהו, מצב זה יכול להפוך לנטל אמיתי, אך ניתוק או עזיבת חיבור הם מתסכלים באותה מידה. 
  1. ללא קשר לשאלה, יש דבר אחד שבאמת עוזר להאיץ את חיבור האינטרנט שלך: כבה את הנתב.
  2.  ניתן לעשות זאת על ידי משיכה ידנית של הנתב, חיבור מחדש, לחיצה על כפתור ההפעלה (נמצא בדרך כלל בגב המכשיר), כניסה לנתב וכיבוי הנתב.
  3.  אם מישהו מתחבר למכשיר שבו אתה משתמש כדי לגשת לחיבור האינטרנט שלך, הדבר הטוב ביותר שיכול לקרות הוא להאט את מהירות האינטרנט.

אם אינך בטוח עד כמה החיבור שלך מאובטח, חפש רשת Wifi אחרת וחכה עד שתוכל לגלוש בבטחה מהבית. יתכן שתצטרך לעשות זאת באמצעות חיבור אינטרנט סלולרי או על ידי התקשרות לטלפון הנייד שלך, אך אם אתה עדיין רואה שהחיבור אינו פרטי או הודעות, עליך לעשות זאת בזמן שאתה נמצא במצב שאתה צריך להגיע לאתר מבוקש. . אם אתה משלם את החשבון שלך, החברה תשחזר את השירות שלך, כלומר עדיין ניתן לשמור את ליל שבת שלך.

לסיכום חיבור סליקה לחנות שלך

אם אתה באמת רוצה לשמור על פרטיות מלאה ביחס לאתרים שבהם אתה משתמש, עיין במאמר שלנו על Tor ושימוש ב- VPN. VPN מצפין את חיבור האינטרנט שלך ומציע לך רמה יוצאת דופן של פרטיות וביטחון בכל חיבור. כדי להגן על פרטיותך, תוכל לבצע את הפעולות הבאות באינטרנט: אם אינך רוצה שיימחקו קובצי ה- cookie שלך מכיוון שאתה מעריך שאתה מחובר כל הזמן לאתרים המועדפים עליך, כדאי להשקיע בשירות VPN מאובטח עם מערכת מוצפנת מאוד. כדי להגן על המידע הרגיש שלך, כגון Tor, VPN, דפדפן Tor או Tor VPN עבור Android או iOS. עדיף שתשקיע בהגנה על פרטיות בזמן שאתה גולש באינטרנט, במיוחד בשעות העמוסות ביותר ביום ובלילה. VPN מצפין את חיבור האינטרנט שלך, כך שהוא מציע רמת פרטיות ואבטחה יוצאי דופן וניתן להצפין אותו בזמן אמת.