מאמר זה הוא כמו מסחר אלקטרוני של וורדפרס – מדריך אותך בתהליך הקמת חנות אינטרנטית משלך באחת הפלטפורמות הגדולות באינטרנט.
ישנם מספר שלבים לפתיחת חנות מקוונת, החל מהלקוח הראשון ועד העסק המצליח.

צעד אחד לפני הסוף

תכננו כלי מסחר אלקטרוני כדי להפוך את אתר הוורדפרס הקיים שלכם לחנות מקוונת מן המניין, לאחר שיצרת את אתר המסחר האלקטרוני המלא שלך כלומר פתיחת אתר מכירות, אתה יכול להוסיף את המוצרים שלך לפוסטים בבלוג שלך ואתרים חיצוניים.

 • עכשיו, כאשר מבנה האתר והחנות המקוונת שלך נמצא במקום, אתה יכול להתחיל להוסיף מוצרים למכירות שלך.
 • עכשיו שהקמת את האתר, כולנו יכולים להתחיל לבנות את החנויות המקוונות שלנו ולהוסיף את המוצרים שלנו.
 • אתה יכול גם להקים חנות מקוונת ב- Etsy, אם כי זה עולה קצת יותר מ- Etsy אם אתה רוצה למכור רק 10% מהמוצרים שלך או פחות.

זה נהדר אם אתה רוצה להוסיף חנות משלך (או שאתה יכול ליצור דף שותפים של אמזון או WordPress) כדי לבצע עמלות הפניה. אם אתה משלם עבור בונה אתרים (נדון בהמשך), עלות חנות הפייסבוק כלולה בעלויות בהן אנו דנים ביתר פירוט.

פתיחת חנות אינטרנטית ב30 ימים

אם כבר יש לך אתר שתרצה להוסיף לחנות המקוונת שלך, תוכל לדלג על השלבים הראשונים. התחל את אתר האינטרנט שלך, התחל במכירות וגלה כיצד להשיג רשימת מלאי לחנות המקוונת שלך.

אם אתם מחפשים משהו שקצת יותר טכני לשימוש, תוכלו ללמוד כיצד ליצור חנות מקוונת עם Shopify.
 לא משנה איך אתה בונה את האתר שלך, הוא חייב להראות מקצועי וקוהרנטי, והתבניות והנושאים שלך חייבים לזרוח,עם למעלה מ- 243,000 חנויות שמתחזקות עבור אלה שרוצים לנהל חנות מסחר אלקטרוני משלהם, אנו יכולים ליצור במהירות חנות מקצועית עם מראה טוב. החנויות המקוונות שלך יכולות להיות מתוכננות על ידי אנשי מקצוע אם אתה יודע את הקוד ואופן קידודו.

מה חשוב שתדע שנייה לפני עליית האתר לאוויר-

אם אתה כאן כדי לבנות חנות מקוונת, אך לא למכור מוצרים מהצד, בחירת נושא ספציפי ל- WooCommerce יכולה לעזור לך לבחור את המתאים לך ולעסק שלך.

אם עדיין לא הוספת את החנות המקוונת שלך באופן אוטומטי, תוכל להוסיף אותה לערוץ המכירות שלך על ידי מעבר להגדרות של Shopify – ערוצי מכירות, אם היא עדיין לא נוספה אוטומטית, פשוט הוסיפו את החנות המקוונת לערוצי המכירה – לחצו עליה.

 1. לאחר שהחנות המקוונת שלך הוקמה, תוכל להעלות את פרטי המוצר שלך ולמכור אותם באופן מקוון, אך עדיין לא המום, לאחר שתגבה את החנות המקוונת שלך, אנו נעניק לך סקירה מהירה כמעט על כל מה שאתה צריך בכדי להתחיל עסק מקוון.
 2. נפרוט את שלבי המפתח של פתיחת בוטיק מקוון, נבדוק כיצד תוכל להבטיח את מימון העסק החדש שלך וניתן לך כמה טיפים נוספים להפעלת חנות מקוונת.
 3. יש לך הזדמנות לבנות ולקדם את החנות המקוונת שלך כדי להפוך את העסק שלך להצלחה, אז אל תתנו לעצמכם להיות המומים!
 • מאמר זה בחסות ECommerceBuilder, אתר מוביל ובונה מסחר אלקטרוני המספק תבניות חנויות שיעזרו ליזמים לגדל את המותג שלהם, ליצור אתרים מדהימים ולבנות חנויות מקוונות.
בניית אתר מכירות

רגע לפני שאתה מוכר שים לב –

לפני שתוכל להתחיל בהקמת חנות מקוונת, תחילה עליך להחליט אילו מוצרים תרצה למכור, אם אתם מתכננים להקים חנות מסחר אלקטרוני עם יותר ממוצר אחד או שניים, יתכן שזה לא הפיתרון בשבילכם. לפני שתחליט מה ברצונך לכלול בחנויות המקוונות שלך, תמצא רשימה של חברות ש- Shopify אסור לעשות.
אם אתה זקוק לתבנית לבניית אתר אינפורמטיבי לחנות המקוונת, יש לנו את הכלים שאתה צריך במחיר סביר.

לסיכום עלייה לאוויר של החנות האינטרטית –

 • אם יש לך שאלות כיצד להקים חנות מקוונת עם WordPress, או אם ברצונך לחלוק את מסע המסחר האלקטרוני שלך עם העולם, נשמח לשוחח איתך בתגובות למטה.
 • תוכלו להקים חנויות מקוונות משלכם בוורדפרס בפחות מ- 30 דקות, ואנו נדריך אתכם בכל שלב בתהליך.
 • הכירו את מיטב בוני החנויות המקוונות על ידי ביצוע שבעת הצעדים הפשוטים שלעיל והגדרת האתר שלכם לחנות המקוונת תוך מספר דקות בלבד.
 • עקוב אחרינו ולמד כמה מהר התחלנו מחדש אתר מסחר אלקטרוני עם פוסט בבלוג של וורדפרס מאפס ועקוב אחרינו כשהקמנו אותו.

כאמור לעיל, אחד ההיבטים החשובים ביותר בהקמת חנות מקוונת משלך הוא שליטה על עיצוב אתר האינטרנט שלך. ודא שאתה מחפש בונה אתרים שקל למתחילים להשתמש בו והופך את הוספת החנויות המקוונות שלך לאתר. אתה יכול להגדיר את זה בפחות מ -30 דקות בכמה צעדים פשוטים, וזה קל להתחיל. הם נועדו להיות קלים לשימוש, יש להם גישה לכל התכונות הדרושות לך כדי לבנות את החנות המקוונת שלך ולנהל את המוצרים שלך.,