גל התוכן של מציאות מדומה יוצא לשוק השנה, ואנחנו חושבים שהביקוש הגובר לפתרונות בעלי ידע טכנולוגי כבר הופך את ההשפעה של מציאות מדומה על קניות משמעותית לאחר בניית חנות אינטרנטית.
זה ישנה לחלוטין את חווית הקנייה ויהפוך את השווקים באותו אופן כמו האינטרנט. אם הבסיס בנוי על חווית הלקוח, אזי פתרונות מציאות רבודה צריכים לייצר כסף לקמעונאים.
אם נכניס את הגל הזה ונרחיב את הטכנולוגיה בה אנו משתמשים, אימוץ הצרכן יבוא בעקבות התקדמות הטכנולוגיה.

פיתוח חנות בהתאמה אישית

אם הטכנולוגיה משחקת פייד פייפר ומוציאה לקוחות מחנויות לבנים, הדרך היחידה להחזיר אותם היא להתנהג עם הטכנולוגיה, או גרסה חכמה יותר שלה.
קמעונאים שאין להם רקע קידוד צריכים לשקול להשתמש בתוכנות כגון Shopify או BigCommerce כדי להקים את החנות המקוונת שלהם. 
אנשי מקצוע שמעצבים חנויות מקוונות למי שיודע לתכנת, כמו מפתחים, מעצבים ומעצבי מוצר.

אתר מותאם אישית מוכר יותר

אם ברצונך ללמוד עוד כיצד מציאות מדומה יכולה להועיל לעסק הקמעונאי שלך, אל תהסס לפנות לצוות המסחר האלקטרוני שלנו לקבלת ייעוץ וסיוע בפיתוח.
 אם אתה על פתיחת אתר מכירות מקוונת וירטואלית וזקוק לעזרה ביישום הרעיון שלך, אל תהסס לפנות אלינו.
אם אתה שוקל לפתח פתרון מסחר אלקטרוני המספק חוויית לקוח סוחפת באמת, תוכל לנצל את שירותי פיתוח המסחר האלקטרוני המותאם אישית של ScienceSoft.
מרבית פתרונות המסחר האלקטרוני פועלים על ידי שילוב של יצירת חנות מקוונת מלאה עם תוספת עיבוד תשלומים לאתר קיים.

 טכנולוגיה מתקדמת

על החנויות המקוונות שלך להיות מסוגלות לספק מוצרים ללקוחות, ואין דרך לטפל במשלוח מחוץ לחנות.

ישנם בעלי חנויות מקוונות שבוחרים בפתרון שפותח בעצמם ופונים ליוצרים של אתרי מסחר אלקטרוני עם מקורות פתוחים, בין היתר, גישה עשירה טכנולוגית זו יכולה להוסיף ערך עסקי המסחר האלקטרוני שלך וחוויית הלקוח שלך, בין אם תבחרו בפלטפורמת מסחר אלקטרוני ובין אם תשתמשו בפלטפורמת SaaS כגון Shopify, Wix או Squarespace, עליכם להזמין צוות בעל כישורים טכניים ספציפיים כדי להפעיל ולתחזק את החנויות המקוונות שלכם, אתה יכול להקים את החנות שלך על ידי יצירת גישה מסודרת להשקת החנות המקוונת שלך.

בנוסף, טכנולוגיית חנויות וירטואליות יכולה לעזור לצרכנים-

  • חברות אריזה וקמעונאים לקבל החלטות עסקיות יומיומיות מבלי לשנות מוצרים בחנות.
  • במקום שיהיה עליכם להגדיר כל מוצר בנפרד בחנות, הפכו אותו לפשוט וזול – לצלם ביעילות או פשוט לערוך מחקרי מחקר – לקמעונאים יש אפשרות למכור דרך חנות וירטואלית.
  • כדי להבין טוב יותר את טכנולוגיית התלת מימד ואת החוויה שהיא מביאה, המשך לקרוא.
  •  לכן חנויות וירטואליות מהוות פיתרון אידיאלי למסחר אלקטרוני ולחווית הלקוח.
  • אחד מהם הוא Macy’s Call, שמפתיע את זמנו וגם שילוב ייחודי של AI ועוזר קניות וירטואלי הם חלק מהשירות בביקור בחנות לבנים. בעתיד, רעיון זה עשוי להחליף את חנויות הלבנים בפרויקטים של קניות וירטואליות.
 

חנות וירטואלית כבינה מלאכותית

סחר אלקטרוני במציאות מדומה – המאפשר ללקוחות לראות ולהרגיש מוצרים באמצעות AR – מאפשר מכשירים ניידים שיהיו אפשריים בחנות פיזית. לקוחות יכולים להיכנס לחנות, לתקשר עם מודל תלת ממדי מדויק של מוצר ולהוסיף אותו באופן מיידי לעגלת קניות וירטואלית.

עכשיו חשוב על היתרונות שהעסק שלך יכול להפיק משילוב אפליקציית מסחר אלקטרוני למציאות מדומה בחנות פיזית. הלקוחות שלך מנסים את הדברים, אתה לומד את הפעולות ואת קהל הלקוחות שלך – מה אתה חושב על זה?

פיתוח חנות אינטרנטית

השלבים החשובים ביותר

  1. ככל שתנסה יותר, כך הלקוחות שלך ינסו יותר, גם אם בתחילה אין להם שום כוונה לקנות.
  2.  אם הם יוכלו להשתמש בו, הם כנראה יקנו פריטים אחרים, ואם לא תוכלו, הם לא יהיו מעוניינים לנסות אותם כמו בחנות פיזית.
  3. ככל שהלקוח ינסה יותר (למרות שהוא לא מתכוון לקנות קודם), כך גדל הסבירות שהוא נוטה יותר לקנות מוצר אחר, שהוא צפוי לקנות בגלל השימושיות שלו.

בחנות או בחנות וירטואלית יהיה צורך לנהל את קטלוג המוצרים שלך בצורה קלה ונכונה, וזה יהיה הכרחי הן עבור החנות והן עבור החנויות הווירטואליות.

לסיכום פיתוח חנות אינטרנטית

קמעונאים יכולים לבנות אולמות תצוגה וירטואליים וחנויות וירטואליות כדי להוסיף רמה חדשה של תככים לחוויית הקנייה המקוונת. הם יכולים לקחת את החנות המקוונת שלהם לרמה אחרת שבה יש להם שליטה מלאה, כלומר הם יכולים להחזיק חנות וירטואלית משלהם (או גרסה וירטואלית שלה) וליצור מותג – אולם תצוגה מקוון חדש או קמעונאות וירטואלית. אתה יכול להישאר בחנות או בקניון שלך ולשתף שטח עם חנויות אחרות, או שאתה יכול לפתוח חנויות וירטואליות חדשות במקום פרטי. ישנם כמה יתרונות בבניית חנות וירטואלית, שכמו אולם תצוגה לרכב, אולי לא תהיה זמינה בעולם האמיתי