התממשקות וחיבור אתר מג'נטו עם מערכות ERP & CRM ו POS

האם אתה דואג לשימור לקוחות החברה ע”י שימוש במערכת CRM ?

האם המלאי שלך מנוהל על ידי מערכת ERP? האם כל זה משולב לתוך חנות המג’נטו שלך כך שהכל עובד יחד בצורה חלקה ללא כל הזנת נתונים ידנית ומצד שני גם מגביר מכירות?
התשובה לרוב השאלות הללו עבור עסק בגודל קטן-בינוני היא לעתים קרובות – לא!

יתרון חיבור והתממשקות מערכות צד ג’ לחנות Magento שלך היא שתוכל לספק חווית Omnichannel קמעונאית אולטימטיבית מיטבית, להגביר תנועת לקוחות לחנות, לשלב בין כל ערוצי המכירות שלך על-מנת להגביר את ערך המותג בפני לקוחות פוטנציאליים וכמובן חשוב לא פחות – חסך במשאבי אדם על-ידי התייעלות ואופטימיזציה.

צוות מומחי המג’נטו של AGHAI יפתח אינטגרציה מתקדמת בין מערכות העסק לחנות שלך ללא כל בעיות – נסה אותנו.

התממשקויות למג'נטו עם מערכות

צור קשר מהיר - קליק ואנחנו מתקשרים - יעוץ חינם!

מעוניין באינטגרציה והתממשקות מערכות לחנות מג'נטו? הזן פרטיך ונציג מומחה Magento יתקשר אליך בעוד כמה רגעים...

גורו מתקשר

קצת על AGHAI

חברת AGHAI  משתמשת בטכנולוגיות העדכניות ביותר כדי לספק שירותי פיתוח, עיצוב ואחסון של Magento לחברות וארגונים בכל רחבי העולם.

במהלך 3 השנים האחרונות השלמנו בהצלחה מספר פרויקטים מורכבים של מג’נטו ללקוחות המתמקדים בשווקים הבינלאומיים. הפתרונות פורצי הדרך שלנו חלוצים בתחומם ומותאמים אישית, מה שהופך אותם גמישים מספיק כדי להתאים ליעדים והצרכים העסקיים שלך. אנו נספק לך את כל שירותי המג’נטו תחת קורת גג אחת ללא צורך בהתקשרות מול חברות צד ג’.

אנחנו, כחברה המובילה בבניית חנויות Magento בישראל, מעסיקים אך ורק מפתחים מומחים וממשיכים להכשיר את עובדינו באופן תמידי על-מנת להציע את מיטב החידושים האחרונים בתחום ה eCommerce.

הידעת?

ישנם תוספים המאפשרים אינטגרציית מערכות צד ג’ למג’נטו, תוספים אלו מהווים ‘גשר’ אך את הגשר הזה צריך להתאים לדרישות הלקוח, קיימות לא מעט מערכות שונות ולכל אחת מהן יש דרישות התחברות שונות.

מהם היתרונות בכך ש AGHAI תחבר את חנות ה Magento למערכות ה ERP & CRM ו POS​ של החברה שלך?

חברת AGHAI מבצעת אינטגרציות מורכבות והתממשקויות מכל הסוגים, מערכות POS, EPP ו CRM ניהול מלאי של מערכות החברה לאתר מג’נטו גרסאות 1.X ו 2.X – במהלך השנים צברנו ניסיון בהתממשקויות וחיבור לכלל המערכות הפופולריות השונות שקיימות בתחום.

עמידה בסטנדרטים של מג'נטו

עמידה בתקן Magento

כמו במערכות גדולות אחרות, חברת Magento העולמית הציבה לקהל המפתחים סטנדרטים לפיתוח תוספים כדי להאיץ את הביצועים ולמנוע באגים.

פתרונות יצירתיים

פתרונות מחוץ לקופסה

כמצופה מחברה מקצועית המובילה בתחום ה Magento, אנו נבין את צרכי ודרישות הלקוח וננהל סיעור מוחות במטרה לספק את הפתרון המושלם בהתאמה אישית.

אפיון פונקציונלי מלא

אפיון פונקציונלי מלא

בתחילת פרויקט תכנות Magento יש צורך להכין אפיון פונקציונלי מלא ולתכנן את ארכיטקטורת הקוד על-מנת לאפשר ביצועים ואופטימיזציה מלאה בעתיד.

ליווי צמוד מנהל פרויקט

תקשורת תמידית יד ביד

לכל פרויקט יש מנהל פרויקט שמלווה את הלקוח החל משלב האפיון ועד התמיכה הרציפה, תפקידו לשמש כגורם מקצועי ומתווך בין צוות הפיתוח ללקוח ולעדכן באופן תמידי לגבי תהליך וסטטוס הפרויקט.

בדיקות QA

בדיקות QA

כשצוות הפיתוח מסיים את שלב פיתוח ה Magento כל שנותר לעשות הוא בדיקת באגים ותרחישי קצה, שלב זה נועד כדי להבטיח שהתוצר הסופי עומד בדרישות האיכות.

עמידה בזמנים

עמידה בתקציב ובתאריך היעד

היתרון בכך שמרכז הפיתוח של AGHAI ממוקם בהודו – זמינות ותמיכה רציפה 24/7/365 בטלפון באי-מייל ובצ’ט, אנחנו מתחייבים בעמידה בדדליין ששום חברה מתחרה לא יכולה להתחייב.

השתכנעת שאנחנו המומחים באינטגרציות ניהול מלאי וחיבור מערכות למג'נטו?
דבר איתנו!

התקשר אלינו

זקוק לעזרה ממומחי מג’נטו?
צוות מומחי המגנ’טו של AGHAI זמינים עבורך.
073-3744110

קליק ואנחנו מתקשרים

צ'אט אנושי

ברוך הבא לצ’אט של AGHAI!
אנא הרגש חופשי לשאול כל שאלה,
אנו נשמח לשמוע ממך!

שלח לנו אימייל

תמיד תוכל ליצור איתנו קשר באימייל –
אנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.
SALES@AGHAI.CO.IL