מיגרציה, מעבר ושדרוג לאתר מג'נטו2 הגרסה החדשה

צוות מומחי המג’נטו של AGHAI מונה קבוצה של מומחים מוכשרים הכולל: אנליסטים עסקיים, DevOps, אדריכלי מערכת, אדריכלי מג’נטו והאקרים אתיים.

שירות זה מיועד לבעלי עסקים שכבר יש להם אתר מג’נטו בגרסת 1.X, איך תדע באיזו גרסה החנות שלך? אם בנית את האתר לפני שנת 2015 אז החנות שלך בגרסת מג’נטו 1.X כי Magento השיקה את גרסה 2.X בשנת 2015.

לפני המיגרציה אנחנו בודקים את הגרסה הנוכחית של האתר שלך ומוודאים מהם התוספים המותקנים הנחוצים להרצת חנות תקינה ללא כל בעיות, חשוב לדעת שהמעבר והשדרוג למג’נטו2 מאפשר להעביר אך ורק נתונים, לא ניתן להעביר תוספים, עיצובים ופונקציונליות מיוחדת שנמצאת על הגרסה הישנה.

מג’נטו 2 שונה לחלוטין מגרסה 1.X – ארכיטקטורת הקוד שונה וטכונולוגיות רבות אחרות הוטמעו, יש צורך לרכוש ולהתקין תוספים חדשים שתואמים לגרסה החדשה.

מיגרציה ומעבר למג'נטו 2 שדרוג

צור קשר מהיר - קליק ואנחנו מתקשרים - יעוץ חינם!

מעוניין במיגרציה, מעבר ושדרוג לחנות מג'נטו2 הגרסה האחרונה? הזן פרטיך ונציג מומחה Magento יתקשר אליך בעוד כמה רגעים...

גורו מתקשר

קצת על AGHAI

חברת AGHAI  משתמשת בטכנולוגיות העדכניות ביותר כדי לספק שירותי פיתוח, עיצוב ואחסון של Magento לחברות וארגונים בכל רחבי העולם.

במהלך 3 השנים האחרונות השלמנו בהצלחה מספר פרויקטים מורכבים של מג’נטו ללקוחות המתמקדים בשווקים הבינלאומיים. הפתרונות פורצי הדרך שלנו חלוצים בתחומם ומותאמים אישית, מה שהופך אותם גמישים מספיק כדי להתאים ליעדים והצרכים העסקיים שלך. אנו נספק לך את כל שירותי המג’נטו תחת קורת גג אחת ללא צורך בהתקשרות מול חברות צד ג’.

אנחנו, כחברה המובילה בבניית חנויות Magento בישראל, מעסיקים אך ורק מפתחים מומחים וממשיכים להכשיר את עובדינו באופן תמידי על-מנת להציע את מיטב החידושים האחרונים בתחום ה eCommerce.

מה ניתן להעביר ממג'נטו 1 למג'נטו 2.X

הידעת?

ניתן לבצע מיגרציה לגרסה האחרונה החדשה של מג’נטו  וכך לגרום להאצת זמני טעינה ושימוש בכל התכונות העדכניות האחרונות שהושקו.

מהם היתרונות בכך ש AGHAI תבצע עבורך מיגרציה, מעבר ושדרוג של חנות המג'נטו הישנה למג'נטו 2 החדשה?

במהלך השנתיים האחרונות ביצענו עשרות מיגרציות לחברות שרוצות לשדרג את האתר לגרסה האחרונה ולאחר מכן המשכנו לספק שירותי בניית אתר מג’נטו ותחזוקה רציפה למערכות החברה. 

עמידה בסטנדרטים של מג'נטו

עמידה בתקן Magento

כמו במערכות גדולות אחרות, חברת Magento העולמית הציבה לקהל המפתחים סטנדרטים לפיתוח תוספים כדי להאיץ את הביצועים ולמנוע באגים.

פתרונות יצירתיים

פתרונות מחוץ לקופסה

כמצופה מחברה מקצועית המובילה בתחום ה Magento, אנו נבין את צרכי ודרישות הלקוח וננהל סיעור מוחות במטרה לספק את הפתרון המושלם בהתאמה אישית.

אפיון פונקציונלי מלא

אפיון פונקציונלי מלא

בתחילת פרויקט מיגרציה Magento יש צורך להכין אפיון פונקציונלי מלא ולתכנן את ארכיטקטורת הקוד על-מנת לאפשר ביצועים ואופטימיזציה מלאה לאחר המעבר לגרסה החדשה.

ליווי צמוד מנהל פרויקט

תקשורת תמידית יד ביד

לכל פרויקט יש מנהל פרויקט שמלווה את הלקוח החל משלב האפיון ועד התמיכה הרציפה, תפקידו לשמש כגורם מקצועי ומתווך בין צוות הפיתוח ללקוח ולעדכן באופן תמידי לגבי תהליך וסטטוס הפרויקט.

בדיקות QA

בדיקות QA

כשצוות הפיתוח מסיים את שלב פיתוח ה Magento כל שנותר לעשות הוא בדיקת באגים ותרחישי קצה, שלב זה נועד כדי להבטיח שהתוצר הסופי עומד בדרישות האיכות.

עמידה בזמנים

עמידה בתקציב ובתאריך היעד

היתרון בכך שמרכז הפיתוח של AGHAI ממוקם בהודו – זמינות ותמיכה רציפה 24/7/365 בטלפון באי-מייל ובצ’ט, אנחנו מתחייבים בעמידה בדדליין ששום חברה מתחרה לא יכולה להתחייב.

השתכנעת שאנחנו המומחים במיגרציה, שדרוג ומעבר למג'נטו2 הגרסה החדשה?
דבר איתנו!

התקשר אלינו

זקוק לעזרה ממומחי מג’נטו?
צוות מומחי המגנ’טו של AGHAI זמינים עבורך.
073-3744110

קליק ואנחנו מתקשרים

צ'אט אנושי

ברוך הבא לצ’אט של AGHAI!
אנא הרגש חופשי לשאול כל שאלה,
אנו נשמח לשמוע ממך!

שלח לנו אימייל

תמיד תוכל ליצור איתנו קשר באימייל –
אנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.
SALES@AGHAI.CO.IL