התקנת תוספים לאתר מג'נטו

שירות ההתקנה של AGHAI נועד למנוע את כל בעיות ההתקנה האפשריות שהלקוחות שלנו עשויים להתמודד מולם כאשר מנסים להתקין תוספים למג’נטו.

כדי להריץ חנות מג’נטו באופן תקין כל התוספים חייבים לפעול כראוי מהרגע הראשון. אנו נתקין את התוספים שתבחר ונבצע סבבי טסטים על-מנת לבדוק את תקינותם בסביבת אחסון החנות.
בנוסף, נוודא שאין קונפליקט בקוד בין תוספי המג’נטו השונים.

AGHAI מבטיחה ליישם את שיטות העבודה המומלצות בכל סוג של התקנת תוספים ל Magento. לצוות שלנו יש את כל המומחיות הנדרשת כדי להבטיח את הביצועים והאמינות הדרושה.

צוות מומחי המג’נטו שלנו יתקין עבורך בתוך שעות ספורות את תוספי המג’נטו שאתה מעוניין בהתקנתם, שירות זה מיועד ללקוחות ללא ידע בפיתוח מג’נטו ובכך מונע בעיות תקינות באתר שיכולות להיגרם משימוש לקוי.

לסיכום, נעשה את כל מה שאתה צריך כדי להתקין בהצלחה את התוסף ורכיביו במהירות האפשרית.

התקנת תוספים למג'נטו

צור קשר מהיר - קליק ואנחנו מתקשרים - יעוץ חינם!

מעוניין בהתקנת תוספים לחנות מג'נטו? הזן פרטיך ונציג מומחה Magento יתקשר אליך בעוד כמה רגעים...

גורו מתקשר

קצת על AGHAI

חברת AGHAI  משתמשת בטכנולוגיות העדכניות ביותר כדי לספק שירותי פיתוח, עיצוב ואחסון של Magento לחברות וארגונים בכל רחבי העולם.

במהלך 3 השנים האחרונות השלמנו בהצלחה מספר פרויקטים מורכבים של מג’נטו ללקוחות המתמקדים בשווקים הבינלאומיים. הפתרונות פורצי הדרך שלנו חלוצים בתחומם ומותאמים אישית, מה שהופך אותם גמישים מספיק כדי להתאים ליעדים והצרכים העסקיים שלך. אנו נספק לך את כל שירותי המג’נטו תחת קורת גג אחת ללא צורך בהתקשרות מול חברות צד ג’.

אנחנו, כחברה המובילה בבניית חנויות Magento בישראל, מעסיקים אך ורק מפתחים מומחים וממשיכים להכשיר את עובדינו באופן תמידי על-מנת להציע את מיטב החידושים האחרונים בתחום ה eCommerce.

הידעת?

ישנם סוגים שונים של תוספי מג’נטו הניתנים לרכישה ישירות מאתר חברת היצרן, איפה הבעיה? הבעיה צצה כשלקוח מחליט לרכוש את התוספים מספקים שונים ולאחר ההתקנה יש קונפליקט בין התוספים כי מבנה הקוד שונה מיצרן ליצרן, לכן חשוב שמומחה מג’נטו יעסוק בהתקנת התוספים ובמידת הצורך יפתור את התקלות שצצות.

מהם היתרונות בכך ש AGHAI תתקין עבורך תוספים לMAGENTO?

חברת AGHAI משרתת מגוון הולך וגדל של חברות ותאגידים מקשת של תעשיות שונות לשגשג בעזרת הפתרונות הארגוניים שפיתחנו על פי פרמטרים של איכות מחמירים. גישת “הלקוח במרכז” בשילוב סיכונים נמוכים ותשואה איכותית מאפשרים לנו לשמור על טיב לקוחותינו.

בדיקות QA

התקנה נטולת באגים

אנחנו נדאג להתקין את התוספים השונים ובמידת הצורך נפתור כל בעיה שצצה במהלך העבודה, כך שנספק לך את החנות עם התוספים מותקנים ללא קונפליקט בין התוספים.

ליווי צמוד מנהל פרויקט

תמיכה מלאה יד ביד

מנהל הפרויקט בתמיכת צוות הפיתוח ילווה אותך החל משלב אפיון וייעוץ בחירת התוספים עד לשלב ההרצה והתמיכה הרציפה לאחר התקנת התוספים בחנות המגנ’טו.

טכנולוגיות אחרונות

שימוש בטכנולוגיות האחרונות

צוות ההצלה עובד על הפרויקטים תוך שימוש והטמעת הטכנולוגיות האחרונות המובילות בתעשייה להאצת הביצועים ואופטימיזציה מיטבית.

זמני תגובה מהירים

זמני תגובה מהירים

אצלנו אין תגובות איטיות וזמנים אינסופיים להמתנה להתקנת התוספים, מנהל הפרויקט המשמש כמתווך בין הלקוח לצוות הפיתוח זמין עבורך באי-מייל, בצ’ט ובטלפון.

התקנת מהירה

כשמדובר בהתקנת תוספים למג’נטו אנו משתמשים במתודולוגיית עבודה מוכחת לייעול והאצת תהליכי עבודת צוות הפיתוח לסיפוק הלקוח.

עמידה בזמנים

עמידה בתאריך היעד

לא משנה כמה מורכבת התקנת וקיסטום התוסף, אנחנו נעמוד בתאריך היעד ללא שמץ של ספק, יש לנו המשאבים הדרושים ומרכז פיתוח שעובד 24/7.

השתכנעת שאנחנו המומחים בהתקנת תוספים למג'נטו?
דבר איתנו!

התקשר אלינו

זקוק לעזרה ממומחי מג’נטו?
צוות מומחי המגנ’טו של AGHAI זמינים עבורך.
073-3744110

קליק ואנחנו מתקשרים

צ'אט אנושי

ברוך הבא לצ’אט של AGHAI!
אנא הרגש חופשי לשאול כל שאלה,
אנו נשמח לשמוע ממך!

שלח לנו אימייל

תמיד תוכל ליצור איתנו קשר באימייל –
אנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.
SALES@AGHAI.CO.IL